110 m2

2 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartamenti 2+1

Per shitje

€ 58400

Shitet apartamenti 2+1 në Rrugën Bulevardi i “Kasharit” . Apartamenti ka një sipërfaqe totale 110m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje,ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 8, të një godine 8 katshe banim shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar Jug-Lindje . Është i pamobiluar. Certifikata e pronësisë është në proçes. Çmimi 530€/m2. Cmimi total 58.400€.

Harta e prones