36 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Jepet me qera dyqani

Me qera

€ 280/muaj

Dyqani ndodhet , në Rrugën “Sami Frashëri”. Dyqani ka një sipërfaqe totale prej 36m2 dhe është i gjithi i organizuar në një ambient me 1 tualet . Fasada e madhe e xhamte e ben këtë ambient të jetë i përshtatshëm për çdo lloj biznesi, furrë buke, dyqan,zyrë ose bar-kafe etj. Ndodhet në katin e dytë. Është i orientuar Veri Cmimi 280 €/muaj .

Harta e prones