80 m2

0 Dhoma

0 Garazh

Jepet Dyqani me qera

Me qera

€ 800/muaj

Dyqani ndodhet pas fushes” Ali Demi” Rruga “Taulantja” .Ka nje sip 80m2. Orjentimi V Dyqani eshte I ri . Dyqan eshte i përshtatshëm për çdo lloj biznesi..Dyqani ka ambiente te medha dhe me drite. Eshte I organizuar ne nje ambient Çmimi 800euro/muaj Cmimi I diskutueshem

Harta e prones