1115 m2

2 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartamenti 2+1

Per shitje

€ 92000

Shitet apartamenti 2+1 në Rrugën “Muhamet Gjollesha” . Apartamenti ka një sipërfaqe totale 115m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje,ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 3 ballkone dhe 2 koridore. Apartamenti ndodhet në katin e 5, të një godine 7 katshe banim shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar Veri-Jug-Lindje-Perendim Është i pamobiluar. I pajisur me certifikata e pronësisë Çmimi 800€/m2. Cmimi total 92.000€.

Harta e prones