37 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Jepet me qera dyqani

Me qera

€ 400/muaj

Dyqani ndodhet , në Rrugën Bulevardi “Bajram Curri”. Dyqani ka një sipërfaqe prej 37m2 dhe është i gjithi i organizuar në një ambient të hapur me 1 tualet. Ky ambient është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi, furrë buke, dyqan, zyrë ose bar-kafe etj. Ndodhet në katin-1 të një godine 5 kateshe.. Është i pamobiluar. Është i orientuar nga Veriu Cmimi 400€/muaj.

Harta e prones