115 m2

3 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartamenti 3+1

Per shitje

€ 73248

Shitet apartamenti 3+1 në Rrugën “ Mikel Maruli”,në Unazën e Re. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 115m2. Organizohet në një ambient ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi , 2 tualete, 2 ballkone , 1 koridor . Apartamenti ndodhet në katin e 8, të një godine 8 katshe banim-shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar nga Jugu.I mobiluarIn pajisur me AC. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 636€/m2. Cmimi total 73,248€.

Harta e prones