71 m2

1 Dhoma

0 Garazh

shitet apartament 1+1

Per shitje

€ 47100

Shitet apartamenti 1+1 Rruga “ Jordan Misja”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 71m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndetje ngrënje dhe gatimi,1 dhomë gjumi , 1 ballkon, 1 tualet dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 2 godine 8katshe banim shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar nga Lindja I mobiluar. Është i paisur me certifikatë pronësie. Çmimi 663 €/m2. Cmimi total 47,100€.

Harta e prones