183 m2

3 Dhoma

0 Garazh

Jepet me qera apartament 3+1

Me qera

€ 700/muaj

Jepet me qera apartament pas Kopshtit Zologjik Rruga” Eduart Mano” Apartamenti ka një sipërfaqe prej 183m2 ,I shfrytëzueshem që organizohet ambient ndenje dhe biblioteke ,ambient ngrenje dhe gatimi ku keto dy te fundit organizohen ne nje ambient te perbashket,nje koridor,3 dhoma gjumi , 3 ballkone dhe 2 tualete, nje lavanteri. Apartamenti eshte I mobiluar ne menyre moderne Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një godine 6katshe banim shërbim. Objekti eshte pallat I ri me ashensor . Është i orientuar nga VL Kondicionim qendror Eshte I pajisur me certifikate pronësie. Çmimi 700 euro/muaj Cmimi I diskutueshem

Harta e prones